Przeprowadzki Ruda Śląska

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy instytucji, takich jak szkoły czy biura. Nasza firma zapewnia ubezpieczenie o wartości do 150 000 zł oraz niezbędne materiały do odpowiedniego zabezpieczenia mienia podczas transportu. Współpracujemy wyłącznie z etatowymi i zaufanymi pracownikami, co gwarantuje bezpieczną przeprowadzkę. Naszym priorytetem jest dyskrecja oraz zapewnienie satysfakcji naszych klientów, którzy chętnie się do nas wracają. Skontaktuj się z nami już teraz i dołącz do grona zadowolonych osób!

Przeprowadzki biur lub całych firm

Przeprowadzka biura to spory wydatek, ale dzięki naszej firmie możesz być spokojny i pewny, że wszystko zostanie przeprowadzone profesjonalnie oraz z należytą ostrożnością. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe, co oznacza, że zadbamy o każdy szczegół, byś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Jesteśmy zespołem doświadczonych pracowników, gotowych podjąć każde wyzwanie i zawsze elastycznych w podejściu do potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak łatwo i szybko możemy przeprowadzić Twoje biuro pod nowy adres!

Ruda Śląska / Firma przeprowadzkowa WMRumi Transport & Przeprowadzki - poznajcie nas

Jesteśmy bardzo dumni, że uważani jesteśmy za najchętniej polecaną firmę transportowo-przeprowadzkową w okolicy. To nasi klienci polecają nas między sobą, co stanowi najlepszą reklamę dla naszej firmy. Z przyjemnością zaprezentujemy ci, dlaczego jesteśmy tak dobrze oceniani. Nasze kompleksowe usługi obejmują przeprowadzki biur, mieszkań, instytucji, transport wszelkiego rodzaju towarów i rzeczy, w tym bardzo delikatnych pianin lub ciężkich piecyków. Dodatkowo, możemy również zająć się sprzątaniem, utylizacją i porządkowaniem piwnic, garaży, mieszkań i wiele więcej. Jesteśmy przekonani, że zawsze zapewniamy 100% zadowolenia i jakości świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Cena przeprowadzki na terenie Rudy Śląskiej, poznaj nasz cennik

Jeśli szukasz kompleksowej usługi przeprowadzek mieszkań, domów, biur, instytucji lub transportu wszelkiego rodzaju towarów, WMRumi Transport & Przeprowadzki biur i mieszkań Katowice, cały Śląsk jest tutaj, aby Ci pomóc! Możemy przetransportować razem zabezpieczone folią i foliami bąbelkowymi twoje najcenniejsze przedmioty, takie jak pianina, piecyki czy sprzęt RTV i AGD. Nie tylko to, ale także zajmujemy się sprzątaniem, piwnicami, garażami i mieszkaniami wraz z utylizacją. Zaufaj nam, ponieważ dysponujemy ubezpieczeniem do kwoty 150000zł oraz wszelkimi niezbędnymi materiałami, takimi jak kartony, koce, pojemniki kurierskie, pasy i pianki do zabezpieczenia mienia podczas transportu i przeprowadzki. Nasze grono stałych i zaufanych pracowników zapewni Ci dyskrecję i spokój. Nie czekaj i dołącz już teraz do grona zadowolonych klientów, którzy ponownie do nas wracają.

WMRumi transport & przeprowadzki, to także przewozy pojedynczych rzeczy AGD, RTV, biurek, szaf, rzeczy na paletach, oczywiście również z wnoszeniem, posiadamy odpowiednie narzędzia i doświadczenie:

  • Transport mebli
  • Transport AGD i RTV
  • Transport budowlany
  • Transport z IKEA, AGATA, Black Red White, itp.
  • Transport drogowy towarów
Zapraszamy do kontaktu lub Poznaj cennik