Sosnowiec - usługa wniesienia i transport mebli do Żywca

Sosnowiec - usługa wniesienia i transport mebli do Żywca

Transport czy przeprowadzka to nie tylko ta część przyjemna - jazda samochodem dostawczym. Ale walka z ciężkimi meblami, sprzętami, które trzeba wnosić i znosić z wysokich pięter. A nie zawsze do dyspozycji mamy windę.

Tak było i tym razem gdzie zostaliśmy zatrudnieni do wniesienia ciężkich rozdzielnic na każde z 5 pięter nowo wybudowanego bloku w Sosnowcu Środuli. Ponieważ budynek nie został jeszcze oddany do użytku to nie mogliśmy skorzystać z windy i każdą z rozdzielnic ważącą ponad 100 kilogramów musieliśmy ręcznie wnosić na każde z pięter.

W załączonej galerii można zobaczyć jakie było to wyzwanie. Same skrzynki były bardzo duże a ściany w budynku świeżo polamowane więc nie było mowy o jakimkolwiek błędzie, który mógłby spowodować zniszczenie wewnętrznej elewacji. Na szczęście od czego jest nasza doświadczona ekipa, które już nie raz odwiedzała Sosnowiec (np. podczas przeprowadzki firmy Sosnowiec - Poznań) aby toczyć nierówną walkę z prawami fizyki i nieubłagalną grawitacją.

Transport mebli Katowice - Żywiec z wniesnieniem

W ostatnim czasie odwiedziliśmy także Katowice skąd mieliśmy zabrać meble zakupione przez klienta i zawieść je do Żywca. Tu także na przeszkodzie stanęła winda a dokładniej to jej brak. Jak widać w galerii zdjęć poniżej - duże meble stanowiły wyzwanie. Musieliśmy je dobrze zabezpieczyć na czas znoszenia ich z 4. piętra po wąskiej klatce schodowej.

Sama już podróż do Żywca upłynęła spokojnie i zostało ich rozładowanie, wniesienie na piętro oraz ponowne zmontowanie. Co ważne - meble z epoki PRL miały dużo elementów szklanych, które musieliśmy zdemontować na czas znoszenia i transportu. Ważne było także ich dobre zabezpieczenie w samym aucie tak aby szklane elementy nie "podróżowały" z każdym zakrętem.

Całość akcji zarówno w Sosnowcu jak i na trasie Katowice-Żywiec zakończyły się sukcesem za co dziękujemy naszej ekipie oraz klientom którzy nam zaufali a tych jest coraz więcej a tutaj możesz zapoznać się z opiniami o WMRumi Transport i Przeprowadzki.

Zapraszamy do kontaktu lub Poznaj cennik
darmowa wycena