Katowice - przeprowadzka biura z Katowic

Katowice - przeprowadzka biura z Katowic

Najbardziej cieszą nas powracający klienci bo to oznacza, że poprzednim razem swoją pracę wykonaliśmy jak należy. Nie inaczej było tym razem dlatego po raz kolejny przeprowadzaliśmy biuro w Katowicach.

Dziś wspomnieniamy wracamy do ostatniego kwartału 2023 roku. Gdy odezwała się do nas klienta z Katowic. W jakim celu? Chodziło o przeprowadzkę biura w Katowicach. Niezmiernie nas to ucieszyło bo była to klientka powracająca. A to oznacza, że poprzednim razem (a dosłownie to i dwoma razami) swoją pracę wykonaliśmy jak należy.

Jak widać na załączonych zdjęciach - do naszych obowiązków należało spakowanie, zabezpieczenie na czas transportu kilku mebli biurowych, sejfu, a przede wszystkim tzw. papierologi. Zawsze proponujemy naszym klientom, że wcześniej dostarczymy kartony, pojemniki aby mogli sobie za wczasu spakować wszelkie drobne rzeczy tak żebyśmy my nie musieli się tym zajmować co ostatecznie wpływa z korzyścią na cenę realizacji - wiadomo bowiem, że "czas kosztuje".

Oczywiście koszty przeprowadzki z biura można zoptymalizować jeszcze bardziej dlatego klientki zrezygnowały z pojemników i kartonów dostarczonych przez nas i same przeszukały swoje zasoby, i znalazły (bardzo) duże torby zakupowe oraz kartony przeprowadzkowe.

Czy cena przeprowadzki biura w Katowicach musi dużo kosztowach? Oczywiście, że nie. Zawsze idziemy naszym klientom na rękę i jeżeli część prac mogą wykonać po swojej stronie - przystajemy na to. Na przykład samo pakowanie może zająć 1-2 godziny. Dlatego gdy klient wykona to przed naszym przyjazdem to płaci wg. cennika przeprowadzki i zaoszczędza nawet kilkaset złotych!

Ale wracając do naszej realizacji z końcówki 2023 roku. Prace poszły sprawnie i zaoszczędziliśmy ponad 1 godzinę co przełożyło się na ostatecznym koszcie całego przewozu. A klienta była na tyle zadowolona, że obiecała, że kolejny raz skorzysta z naszych usług. Cieszymy się bo jak wspomnieliśmy - cenimy sobie zadowolonych i przez to powracających klientów.

Zapraszamy do kontaktu lub Poznaj cennik
darmowa wycena